Pro více informací volejte:

777 895 835

Kontakt
Hlavní 1, Veleň
250 63 Praha – Východ
777 895 835
info@jezdeckyklub-elite.cz

/REZERVAČNÍ SYSTÉM

 

Pro snadné objednávání a organizaci rozvrhu lekcí byl vytvořen rezervační systém. Podrobný návod (od první registrace v systému, přes rezervace lekcí až po nákup permanentky) je ke stažení zde:

Nebojte si v systému „zkoušet“ – neexistuje lepší návod, než vlastní zkušenost. Navíc zároveň neexistuje nic, co by nešlo vymazat, popřípadě upravit.

Pokud máte zájem o absolvování jezdecké lekce nebo vyjížďky do přírody, zaregistrujte se, prosím, a zkuste v rozvrhu najít vhodný volný termín. V případě, že se chystáte absolvovat první lekci v naší jezdecké škole, vyžadujeme napoprvé účast na individuální lekci . Abychom dosáhli co nejvyšší možné kvality výcviku, je žádoucí nejprve zhodnotit schopnosti jezdce, a až následně ho zařadit do adekvátní jezdecké skupiny. Může se stát, že není vypsaná žádná volná vyjížďka či lekce. V tu chvíli můžete poptat termín u instruktorky, která má v daný den lekce a vyjížďky na starost. Jméno instruktorky získáte rozkliknutím kterékoli lekce z vybraného – požadovaného dne.

Veškeré kontakty na instruktorky naleznete v horní – hlavní liště nad rozvrhem lekcí. Stačí kliknout na políčko „kontakty na instruktorky“ a nabídnou se vám veškeré kontakty vč. Informace, které dny a jaké aktivity má vybraná instruktorka na starost.

Upozorňujeme, že objednanou lekci je nutné zrušit alespoň 24 hodin předem. V rezervačním systému, a to zrušením rezervace pro danou lekci (podrobný návod zde v pasáži „odhlášení se z lekce“ – odkaz na návod). Pokud lekci nezrušíte včas, lekce propadá v plné výši.

Platnost permanentky a poukazu je vždy 180 dní (tedy cca 6 měsíců) od data zakoupení. Platnost je nastavená pevně a hlídá ji sám rezervační systém, který vás zároveň na blížící se konec platnosti upozorní prostřednictvím e-mailu.

Lekce si lze rezervovat ve vybraný den a hodinu na celý školní rok, tak jako tomu bylo dřív. Nemusíte se tedy obávat, že byste se museli na každou lekci celý školní rok hlásit zvlášť. Zároveň se samozřejmě lze odhlásit-omluvit pouze z jedné, vybrané lekce.

Zakoupení permanentky nově probíhá také pouze skrze rezervační systém. Není nutná platba kartou, i když je to nejjednodušší varianta. Jsme schopné propojit se systémem i platbu v hotovosti. Pokud si zakoupíte permanentku v hotovosti, přiřadíme ji k vašemu uživatelskému účtu a dále si ji budete také „hlídat“ sami v rezervačním systému.

Návod budeme postupně rozšiřovat podle otázek, které vyplynou společně s použitím rezervačního systému v praxi. Mějte, prosím, trpělivost. 🙂 Snažíme se co nejvíce zefektivnit naši práci, abychom měli maximum času pro vás a naše koně.